O nas

Do specjalizacji firmy CARWEST należy import samochodów z USA i Kanady – uszkodzonych, bezwypadkowych, zabytkowych oraz nowych. Pośredniczymy w zakupie pojazdów osobowych na największych aukcjach w Stanach Zjednoczonych (IAAI, Copart, Impact Auto Canada). Posiadamy niezbędne doświadczenie dzięki któremu zapewniamy kompleksowość usług oraz możliwie najszybsze sprowadzenie aut z USA oraz Kanady. Bazując na licencji dealera samochodowego możemy brać udział w aukcjach samochodowych dostępnych tylko dla tego typu kontrahentów.

Zapewniamy fachowe doradztwo, dzięki czemu naszym klientom łatwiej jest znaleźć i wybrać odpowiedni samochód z USA lub Kanady. Przed zakupem sprawdzimy także historię każdego pojazdu. Bierzemy również odpowiedzialność za dopilnowanie wszystkich formalności na każdym etapie zakupu pojazdu - związane z opłatami, transportem, odprawami celnymi, aż do momentu zakończenia importu auta i odebrania go przez klienta.

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego klienta zapewniamy efektywność oraz minimalizujemy czas związany ze sprowadzeniem auta ze Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Sprowadzenie samochodu z Ameryki to obecnie rozwiązanie bardzo popularne, za stosunkowo niewielką kwotę można bowiem pozyskać niemalże dowolny pojazd w bardzo atrakcyjnnej cenie! Nasza firma oferuje bardzo konkurencyjne stawki które korzystnie wyróżniają się także na tle innych firm pośredniczących w kupnie samochodów na akcjach w Stanach. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny transportu lądowego i morskiego oraz stałą prowizję, która jest niezależna od wysokości kwoty zakupu sprowadzanego auta z USA lub Kanady.

Import samochodów z USA i Kanady jest cały czas opłacalny z tego względu, że pojazdy osobowe są tam znacznie tańsze niż na rynkach europejskich. O jakich różnicach w kosztach mówimy? Wymowne jest to, że nawet biorąc pod uwagę wszystkie kwestie związane z kosztami, jakie generuje sprowadzenie auta z USA, w dalszym ciągu są one od 20-40% tańsze niż w Europie.

Aby ułatwić podjęcie decyzji w sprawie importu auta z USA, poprzez skorzystanie z usług naszej firmy, opracowaliśmy specjalny kalkulator kosztów, z którym mogą Państwo zapoznać TUTAJ, dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można obliczyć koszt sprowadzenia samochodu z USA! 

 

Zapraszamy do współpracy

  • +48 664 554 469
  • Carwest
  • Kąty 23b
  • woj. podkarpackie
  • 37-100 Łańcut
  • NIP: 8151796484
  • biuro@carwest.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności